اپلیکیشنی برای مخفی نگه داشتن شماره تلفن همراه

به گزارش سرویس نرم افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Boing، اپلیکیشنی که به کاربران اجازه می دهد تا شماره تلفن های خود را به صورت خصوصی نگه دارند برای سیستم عامل iOS عرضه شده است.

نرم افزار کاربردی Burner که با قیمت ۲ دلار در App Store به فروش می رسد به کاربران اجازه می دهد تا از یک شماره تلفن موقت برای برقراری تماس و ارسال فایل های متنی استفاده کنند.

این نرم افزار از کاربران در مقابل تماسهای ناخواسته در آینده محافظت می کند. شرکت Ad Hoc Labs در تبلیغات خود برای این نرم افزار آورده است که Burner، یک لایه حریم خصوصی برای گوشی شما محسوب می شود.

هدف توسعه دهندگان از ساخت این برنامه، کمک به افرادی بوده که برای نیل به هدفی خاص نیاز به یک شماره تلفن داشته و از انتشار شماره تلفن ثابت خود نیز احساس ناخوشایندی داشته اند.

موارد پیشنهادی توسعه دهندگان برای استفاده از این نرم افزار شامل مواردی مانند: تبلیغات، کسب و کارهای کوچک و همچنین پروژه های کوتاه مدت عنوان شده است.

با فشردن دکمه Burn هر شماره ای که در این سرویس مورد استفاده قرار می گیرد به سرعت از بین می رود و پیامهای متنی نیز خارج از سرویس عمومی ارسال خواهند شد.

/ 1 نظر / 15 بازدید
اشکان

سلام.خسته نباشی.وب چیک با کلی عکس جالب آپدیت شد.پشیمون نمیشی اگه سر بزنی.نظر،پیشنهاد یا انتقادی داشتی بنویس و بگو چه عکسای رو دوست داری.منتظرم.ممنون