نمایشگاه Computex 2010 میزبان رقبای iPad

ویندوز 7 و Android گوگل در بازار فروش کامپیوترهای لوحی در نمایشگاه فناوری سال جاری تایوان به رقابت می پردازند.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از IT World، نمایشگاه Computex Taipei electronics که افتتاحیه آن سه شنبه آینده است، سی امین سالگرد خود را جشن می گیرد و به امید ایجاد رقابت با iPad اپل و برخی دیگر از ابزارهای الکترونیکی به معرفی چندی از جدیدتررین کامپیوترهای لوحی می پردازد.
شرکتهای شرکت کننده در این نمایشگاه در نظر دارند تا شماری از جدیدترین ابزار و گدجتها با کاربری اتصال به اینترنت و قابلیت سیار بودن و همچنین خواننده های الکترونیکی (e-readers)، لپ تاپها، نت بوکها و تمامی انواع کامپیوترهای دسکتاپی و صفحه نمایش های سه بعدی از جمله علائم دیجیتالی سه بعدی بدون شیشه و فریم های عکس را به نمایش عموم گذارند.
افرادی که به بازدید از نمایشگاه می روند خواهند که کدام سیستم عامل ارائه شده در Computex تاکنون برنده این رقابتهای نمایشی بوده است.
در نمایشگاه امسال شرکت های Asustek Computer و Micro-Star International(MSI) طرحهایی را برای رونمایی از از کامپیوترهای لوحی ای که دارای سیستم عامل Window 7 می باشند را ازائه خواهند نمود با این حال این شرکتها پیش از این نمونه اولیه از تبلتها یا کامپیوترهای لوحی را که با نرم افزار موبایل Android گوگل اجرا می شوند را عرضه و معرفی نموده است.
مایکروسافت پیش بینی می کند که حدود 60 شرکت سازنده قطعات سخت افزاری کامپیوتر با عرضه و معرفی صدها آیتم از جدیدترین محصولاتشان که از سیستم عامل ویندوز بهره می برند در رقابتهای این نمایشگاه حضور فعالانه ای را داشته باشند.
نمایشگاه Computex که سالانه عرصه رقابت بسیاری از شرکتهای سخت افزاری و نرم افزاری و معرفی محصولاتشان می باشد در کشور تایوان واقع شده است. این کشور مرکز صنعت ساخت کامپیوتردر جهان است.

/ 0 نظر / 22 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.