لپ‌تاپ اسوس برنده جایزه بهترین انتخاب سال شد

در نمایشگاه Computex تایوان که محلی برای عرض اندام غولهای IT و در رأس آنها شرکت‌های تایوانی است، لپ‌تاپ اسوس برنده جایزه بهترین انتخاب سال شد.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از فارس، شرکت تایوانی اسوس از جمله شرکتهایی است که محصولات آن موفق به دریافت جوایز متنوعی از هیأت داوران این نمایشگاه شده اند.
بر اساس این گزارش امسال نیز هیات داوران بین المللی این نمایشگاه، جوایز بهترین انتخاب سال (Best Choice of the Year) و بهترین انتخاب (Best Choice) در زمینه نمایشگر و سرگرمی دیجیتال (Display & Digital Entertainment) را به لپ تاپ G51 3D شرکت اسوس که اولین لپ تاپ مجهز به نمایشگر سه بعدی موجود در بازار بود اعطا کرد.
این محصول که به نمایشگر 3 بعدی و مبدل دو بعدی به سه بعدی مجهز شده است، این جوایز را به خاطر طراحی خلاقانه و خاص، قابلیت های بالا و مصرف بهینه انرژی کسب کرده است.
علاوه بر این، نت بوک Eee PC Seashell 1015PE نیز به دلیل بازدهی بالا در مصرف انرژی، استفاده از مواد اولیه دوستدار محیط زیست (eco-friendly) در مواد اولیه و بسته بندی و همچنین کاهش چشمگیر مواد آلاینده در پروسه تولید برنده جایزه بهترین انتخاب در حوزه Green ICT شده است.

/ 0 نظر / 23 بازدید