راه اندازی هادوپ از طریق نرم افزار صفحه گسترده

راه انداز ساده ای به نام Datameer روش ساده تری را به تحلیل گران تجاری ارائه می دهد تا از چارچوب منبع بازHadoop که برای پردازش داده های گسترده و زیاد بر روی گروهی از سخت افزارها لازم است، استفاده نمایند.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران ازIT World، نسخه آزمایشی راه حل تحلیل Datameer ،(DAS از یک اینترفیس صفحه گسترده مانند، یک ابزار ویزارد برای بدست آوردن داده ها از منابعی مانند پایگاه داده های منطقی، فایلهای ورودی و کلیک استریم ها، ویجتهای مجازی سازی برای ساخت و تهیه گزارشها و توانایی انتقال نتایج به بسته های نرم اافزاری شخص ثالث BI( هوش تجاری) می باشد.
DAS قابلیتهای مقیاس پذیری و اعتبار منبع باز Hadoop را کنترل می نماید، این در حالیست که به کاربران تجاری اجازه می دهد تا حد زیادی از پیچیدگی های فرآیند IT بکاهند.
Datameer زمان زیادی را صرف کار بر روی رابط کاربر می نماید تا به این ترتیب به مخفی کردن تمامی چیزهای مشکل بپردازد، اما میلیونها کاربر هم اکنون با برنامه های صفحه گسترده مختلفی مانند مایکروسافت اکسل آشنا هستند از این رو در زمانشان برای یادگیری کار با DAS بسیار صرفه جویی خواهد شد.

/ 0 نظر / 17 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.