VidyoHealth معاینه از راه دور بیماران را ممکن می سازد

ژولین جاویر که یک متخصص کاردیولوژیست است تمایل دارد در معایناتی که از بیمار خود دارد چهره و وضع کنونی آنها را از نزدیک مشاهده کند تا در تشخیص بیماری دقت و قطعیت بیشتری را داشته باشد.
از این رو به نوعی کنفرانس ویدئویی علاقمند شد که بدون صرف وقت و هزینه زیاد می تواند بیماران بیشتری را با دقت بیشتر معاینه و مداوا نماید.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از CNET، سه سال قبل او کار خود را با سیستم Vidyo آغاز کرد، این یک سیستم ویدئویی است که اتصالات را بر اساس پهنای باند موجود بهینه سازی می کند و شرایط و تجهیزات شبکه در تمامی مراحل یک کنفرانس مورد استفاده قرار می گیرند.
جاویر می گوید با استفاده از این سیستم می تواند به معاینه دقیق بیماران از راه دور بپردازد از جمله بررسی فشار خون و ضربان قلب، بررسی اکسیژن خون و استتوسکوپهای الکترونیکی که ضربان قلب و صدای ششها را بر روی فایلهای صوتی ثبت می کنند و از طریق ایمیل به او ارسال می کردند ولی او هیچ تصویر و داده ویدئویی از بیماران خود نداشت.
Vidoy امکان ارائه و ارسال تصاویر را بر روی اتصال های اینترنت DSL سیستم بیماران فراهم می آورد. آنها می توانند به راحتی با نصب کلاینت Vidyo بر روی کامپیوترهای شخصی شان و نصب دوربین های hi-def بر روی سیستم های خود یک کنفرانس ویدئویی را با پزشک معالج خود داشته باشند.
VidyoHealth یک ابزار USB را برای کاربران از راه دور فراهم می کند و آنها با فشردن تنها یک کلید می توانند در کنرانس تصویری با پزشک خود شرکت کنند.

/ 0 نظر / 20 بازدید