معرفی درایو نوری جدید ایسوس

یکی از محصولاتی که کاربران کمتر به آن توجه می‌کنند درایو نوری است که معمولاً یکی از اجزای ثابت سیستم‌های خانگی و اداری محسوب می‌شود؛ به همین منظور اطلاع از فناوری‌های روز به کار رفته در این محصول و همچنین خرید یک محصول بسیار با کیفیت از نکات حائز اهمیت در این زمینه است. 

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از ایسنا، درایو‌های نوری از جمله محصولاتی هستند که شرکتی مانند ایسوس تبحری در ساخت آن دارد و این موضوع ر ا می‌توان از درایو‌های نوری قدیمی فهمید. یکی از محصولات جدید این غول تایوانی در رده درایو‌های نوری، DRW-24B5ST است که به امکانات و قابلیت‌های مناسبی مجهز است. 

بنا بر اعلام شرکت ایسوس، این محصول همراه با دو نرم‌افزار رایگان ارائه می‌شود و از فناوری‌هایی‌ مانند Disc Encryption II و OTS پشتیبانی می‌کند. با وجود فناوری OTS درایو نوری به صورت هوشمند سرعت دیسک نوری را تشخیص و بر اساس آن شروع به ضبط اطلاعات می‌کند. همچنین این محصول در سری محصولاتی با توان مصرفی پایین قرار می‌گیرد. 

به گفته کارشناسان ایسوس، وجود این فناوری باعث کاهش توان مصرفی تا 30 تا 40 درصد خواهد شد. با وجود ویژگی Disc Encryption II در نرم‌افزار Power2Go 7 امکان رمزگذاری اطلاعات شخصی فرد وجود دارد.

/ 0 نظر / 21 بازدید