سایه شیطان مدعی هک فروشگاه آنلاین مایکروسافت

هکرهایی که خود را با نام تیم سایه شیطان Evil Shadow Team معرفی کرده اند، ادعا نموده اند که تمامی آدرس های ایمیل و اطلاعات پرداخت این وب سایت را به سرقت برده اند. 

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از Ciol، فروشگاه آنلاین مایکروسافت در هند، مورد حمله هک واقع شده است و بازدیدکنندگان از وب سایت Microsoftstore.co با پیام در دسترس نبودن سرویس مواجه می شوند. 

تیمی از هکرها موسوم به سایه شیطان که یک گروه هکر چینی است مدعی شده است که اطلاعات این وب سایت از جمله تمامی آدرس های ایمیل و اطلاعات پرداخت کاربران این وب سایت را به سرقت برده اند. با این حال گفته می شود که وب سایت مذکور مستقیما توسط مایکروسافت مدیریت نمی شود بلکه مالکیت و مدیریت آن متعلق به یک شرکت هندی با نام Quasar Media است. 

/ 1 نظر / 21 بازدید
من

سلام دوستان نظر سنجی [گل]اگر اولین بار است که از این وبلاگ بازدید می کنید هم با نگاهی اجمالی در مطالب و شاکله ی وب در این نظر سنجی شرکت کنید. ۱) تا بحال چند بار از این وبلاگ بازدید کرده اید ؟ ۲) نظر کلی تان را در رابطه با وبلاگ بفرمایید ؟ ۳) تا چه حد مطالب مفید فایده قرار گرفته است ؟ (مختصرا توضیح دهید) ۴) جذابیت موضوعات/مطالب/بیان/تاچه حد بوده است؟ ۵) پست یا پست هایی که بیشتر به دلتان نشست کدامیک هستند؟ ۶) یک موضوع انتخابی برای بحث در این وبلاگ مطرح کنید. ۷) شنوای انتقادات و پیشنهادات شما نیز هستیم از توجه و همکاری شما پیشاپیش تشکر می کنم.... منتظر نظراتتان هستم موفق باشید

Whoops, looks like something went wrong.