ملاقات مدیر عامل اپل با سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا

به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از نینیورک تایمز، در حرکتی عجیب مدیر عامل اپل تیم کوک دیروز در واشنگیتن بود و با سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا John Boehner ملاقات کرد. دفتر John Boehner، عکسی از اواسط این مذاکره منتشر کرده است اما در مورد جزییات این گفتگو مطلبی به بیرون راه پیدا نکرده است.

اپل اخیرا از طرف مقامات واشنگیتن به دلیل صرف هزینه های بسیار اندک در امور لابی گری مورد انتقاد قرار گرفته بود. اپل به طور سنتی زمان و پول کمی را در واشنگیتن صرف می کند و بیشتر ترجیح می دهد که در مورد مسایل سیاسی در ایالت هایی که محصولات خود را به فروش می رساند اظهار نظر کند. اظهار نظرها نشان می دهد که اپل در این مذاکرات به دنبال گرفتن امتیازاتی در مورد حفاظت از IP و همچنین قانون بحث برانگیز حق ثبت اختراع است.

/ 1 نظر / 15 بازدید
پرديس باکس

سلام دوست عزيز آيا مي خواهي بازديد وبلاگت را افزايش بدي ؟ آيا مي خواهيد رتبه هاي نخست موتور جستجوگر گوگل شويد؟ پيشنهاد ما را قبول کنيد و از لينک باکس هوشمند پرديس باکس استفاده کنيد. آيا مي دانيد لينک باکس چگونه باعث افزايش بازديد شما مي شود ؟ آيا با نحوه کار لينک باکس ها آشنايي داريد ؟ راهنماي کامل استفاده از لينک باکس پرديس را مشاهده نماييد www.help.pardisbox.ir شما هم در سايت ما عضو شويد و به وبلاگهاي پر بازديد بپيونديد www.pardisbox.ir با تشکر از شما توجه داشته باشيد که لينک هاي ارسالي شما هيچ نيازي به تاييد توسط گروه پشتيباني ندارد مديريت لينک باکس هوشمند پرديس باکس[گل]