اپل Aperture را ارتقاء می بخشد

شرکت اپل سومین نسخه بروز رسانی شده Aperture خود را که مناسب ویرایش تصاویر کاتالوگی می باشد را با اعمال اصلاحاتی در ابزار انطبا ق کانونی رنگ تصاویر و یک سری تغییرات دیگر نیز انتشار داد.
به گزارش بخش خبر شبکه فناوری اطلاعات ایران از CNET، مساله رنگ در تصاویر که معمولا از عملکرد بد لنزهای دوربین ناشی می شود در نسخه جدید 3.0.3 نسبت به نسخه قبلی آن یعنی Aperture 3.0.2 بهبود قابل توجهی یافته است.
در این نسخه جدید ویرایش مقادیر زیادی از تصاویری که با لنزهای مختلف گرفته شده است با سرعت قابل ملاحظه ای انجام پذیر است و تصاویر بدست آمده از انطباق رنگ بسیار خوب و بدون هیچ حاشیه ای می باشد.
یکی دیگر از تغییرات انجام یافته افزودن ویژگی Geotagging می باشد. Aperture این امکان را به شما می دهد تا تصویر موقعیتهای مختلف را با موقعیت دهی آنها در طول یک لاگ مسیریابی GPS بر روی نقشه ای که نمایش دهنده آنها می باشد، قرار دهید؛ یک کادر متنی معلق اختلاف زمان بین زمانی که عکس گرفته شده است و موقعیت مسیر GPS را بر روی مکان مورد نظر شما بر روی نقشه نشان می دهد.
از دیگر اصلاحات صورت گرفته در Aperture 3.0. 3 حل معضلات مختلف در رابطه با ماژول Faces که برای تشخیص صورت می باشد، است. سایر ویژگی ها مانند ویرایش، چاپ، مدیریت کتابخانه، نمایش اسلایدها و کنترل و مدیریت فراداده ها بهبود قابل ملاحظه ای یافته اند.

/ 0 نظر / 19 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.