اپل سیستم پرداخت خود را توسط کاربران مورد آزمایش قرار می دهد

به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Into، گوگل سرویس Wallet خود را در ماه می سال ۲۰۱۱ معرفی کرد. گوگل ادعا کرده بود که سیستم های پرداخت را تغییر خواهد داد. حالا ۱۴ ماه از زمان عرضه اولیه Google Wallet می گذرد و این سوال مطرح می شود که آیا گوگل در راهی که در پیش گرفته بود موفق شده است؟

مطمئنا خیر. در ادامه کیف پول همراه ISIS در دسترس کاربران قرار گرفت. این سرویس پرداخت الکترونیکی را ۳ کمپانی از ۴ کمپانی بزرگ حامل در آمریکا پشتیبانی می کنند. این کمپانی در نوامبر ۲۰۱۰ ادعا کرد که به زودی سرویس خود را جایگزین کیف پول های چرم در جیب های مشتریان خواهد کرد. آیا این کمپانی موفق بوده است؟

مطمئنا خیر. پس تا این لحظه ۲ کمپانی ناموفق در این زمینه داریم. حالا نظر شما در مورد ورود کمپانی اپل به این عرصه چیست؟ بنا به گزارش منتشر شده در وال استریت ژورنال کمپانی اپل اعلام کرده که پیش از عرضه نهایی سرویس پرداخت همراه خود، آن را در معرض آزمایش مشتریان و کاربران خود قرار خواهد داد.

در گزارشی که در WSJ منتشر شده، علت این اقدام اپل آزمایش و بررسی داخلی این سرویس و برطرف کردن تمام نقاط ضعف و قدرت آن پیش از عرضه نهایی این سرویس بیان شده است.

حال این سوال مطرح می شود که آیا دوره نوآوری ها و خلاقیت های بی بدیل اپل به پایان رسیده است؟ پاسخ این سوال اما نیاز به بحث های بیشتری دارد اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اپل همواره محصولاتی به بازار عرضه کرده که پیش از آن مدلهای موفق و پرفروشی داشته اند اما این سرویس تازه در ابتدای راه است و باید مورد بررسی های بیشتری قرار بگیرد.

/ 0 نظر / 14 بازدید