ارائه خدمات اینترنت با سرعت 20 مگابیت در ثانیه

شرکت اسکای از جمله ISP های مشهور در انگلیس قصد دارد سرویس های جدید و ویژه اینترنت فوق سریع خود را با سرعت 20 مگابیت در ثانیه عرضه کند.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از فارس، با ارائه این بسته‌های ویژه خدماتی، کیفیت و دقت انتقال صوت و تصویر از طریق اینترنت به میزان چشمگیری افزایش می یابد و کاربران به سادگی می توانند فیلم هایی را با کیفیت بسیار بالا از طریق اینترنت مشاهده کنند یا از خدمات بازی های آنلاین و آموزش الکترونیک بهره ببرند.
استفاده از این سرویس در ماه تنها 7.5 پوند هزینه دارد که تقریبا معادل 14 هزار تومان در ماه است. این در حالی است که در ایران با پرداخت این مبلغ اینترنت خانگی با سرعت حداکثر 128 کیلوبیت در ثانیه ارائه می شود. این سرعت 160 برابر کمتر از سرعت سرویس 20 مگابیتی شرکت اسکایپ است.
مهم ترین مزیت سرویس اسکایپ هزینه بسیار پایین آن است. طی سال های اخیر دولت انگلیس سرمایه گذاری گسترده ای را برای افزایش سرعت دسترسی به اینترنت در این کشور به عمل آورده است و قصد دارد تا قبل از آغاز مسابقات المپیک تابستانی لندن زیرساخت های موجود در این حوزه را کاملا به روز کند.

/ 1 نظر / 20 بازدید
پیام

سلام وبلاگه جالبی دارین تونستین به منم سر بزنید.با لینک موافقید؟اگه خواستین منو باpayam لینک کنید.بعد بگین من شمارو با چه عنوانی لینک کنم؟[گل]

Whoops, looks like something went wrong.