حضور مدبرانه و محتاطانه Dell در بازار تلفن های هوشمند

رئیس بخش بازرگانی شرکت Dell، استفان فلیس، اظهار داشت تلفن جدید Aero با هدف در دسترس کاربران حرفه ای قرار گرفتن تولید و عرضه شده است، این تلفن بخصوص مناسب کسانی است که در سازمانهای بزرگی که فروش های شرکتهای تگزاس Round Rock را بر عهده دارند، فعالیت دارند . 
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از CIOL، این مشتریان بیشتر در زمان بندی وعده های ملاقات خود علاقمندند تا اینکه به دانلود بازی تمایل داشته باشند و مهمترین ویژگی که در تلفنهای هوشمند Dell نسبت به رقبای آن خودنمایی می کند دارا بودن حجم مناسبی از برنامه های کاربردی نرم افزاری تجاری می باشد. 

این شرکت به خوبی می داند داشتن بازاری موفق و مداوم در نزدیکی آن به ریشه های تجارت و کاربردهای آن است تا اینکه بخواهد محصولاتی را ارائه نماید که درخششی موقتی را در بازار مصرفی داشته باشند. 

Dell با عرضه دو مدل تلفن هوشمند در بازار رقابت تلفن های هوشمند حضور می یابد: تلفن هوشمند Aero که بر روی سیستم عامل آندروید گوگل قابل اجراست و کامپیوتر تبلت Streak که ماه آینده وارد بازار اروپا خواهد شد. 
این شرکت در حال حاضر در حال فروش نسخه نسل اول Aero که دارای سیستم آندروید Mini3 است، در بازارهای چین و برزیل می باشد . 
فلیس در تشریح جدیدترین برنامه ها و محصولات Dell اطلاعات بیشتری را ارائه ننمود به استثناء اینکه او گفت آنها در نظر دارند ویژگی های منحصری را در زمینه برنامه های GPS و ایمیل ارائه دهدند. 
آقای فلیس در ادامه اظهار داشت Dell به عنوان سومین سازنده کامپیوترهای شخصی در جهان حدود 70% از سود بازار فروش را به خود اختصاص داده است و در آینده این شرکت تجدید نظری پیرامون ابزارهای تلفن همراه خواهد داشت تا قابلیتهای فراوانی را در بخش های مختلف کاربردی مانند مراقبتهای پزشکی، گیاه شناسی، امور مالی و سایر زمینه ها فراهم کند. 
تبلت تولید شده توسط این شرکت موسوم به Streak دارای صفحه نمایشی با ابعاد نصف صفحه نمایش iPad می باشد، به گفته فلیس این سایز برای کاربران کاربردی تر و مناسب تر می باشد

/ 1 نظر / 23 بازدید
حمیدرضا اعتمادی

با عرض سلام و ادب خوشحال می شوم پس از بازدید،این وبلاگ را لینک کنید و بالعکس. وبلاگ زیر یگ وبلاگ تخصصی و علمی در مورد حسابداری و حسابرسی و قوانین و دستور العمل های مربوطه می باشد. شما می توانید با تبادل لینک آمار بازدید کنندگان وب سایت و یا وبلاگ خود را در اینترنت بالا ببرید. با تشکر حمیدرضا اعتمادی مدیر وبلاگ http://accountinghistory.persianblog.ir/ email: h.etemadi64@yahoo.com