iPad چینی هم آمد!

جعل کنندگان چینی در حال بازاریابی و فروش جدیدترین نوع جعلی iPad اپل می باشند و امیدوارند عرضه جهانی این محصول مقبولیت بیشتری را در جهت فروش محصولات آنها به همراه آورد.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران ازCIOL، در هفته ای که گذشت یکی از برترین مراکز بازرگانی کامپیوتر در شانگهای تمامی سعی خود را برای به فروش رساندن جدیدترین کلونی iPad قلابی با نام iRobot به کار برد و آن را با عنوان برادر دوقلوی همسان آی پد در بازار عرضه نمود.
آقای Li رئیس این مرکز بازرگانی که مجموعه ای از محصولات جعل شده اپل از جمله سه نوع آیفون را به فروش می رساند و وارد بازار می کند اظهار داشت ؛ این iPad جدید گران قیمت است و به تازگی از شن زن وارد بازار شده است و ما هنوز نمی دانیم چه تعداد از آنها به فروش رسیده است.

جمعه ای که گذشت روز ورود این iPad به بازار کشورهای استرالیا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا و سویس بود، این محصول پیش از این در ماه ژوئن وارد بازار هنگ کنگ شده بود.
سخنگوی شرکت اپل در بیجینگ درباره ورود iPad های قلابی و دسترسی آسان به آنها از طریق بازار چین اظهار بی اطلاعی نمود.
iRobot شرکت بازرگانی آقای Li تنها 400 دلار قیمت دارد این درحالیست که این از قیمت اولیه 500 دلاری آی پد اصل کمتر است. این آی پد قلابی و سایر iPadهای جعلی دارای برخی از ویژگی هایی هستند که به سادگی می توان به قلابی بودن آنها پی برد، مانند قابها، اسلاتهای مموری و پورتهای USB پلاستیکی ارزان قیمت.

/ 0 نظر / 24 بازدید