انرژی خورشیدی به هدفون ها هم رسید

اگر شما هم یکی از طرفداران انرژی پاک و اقلام و کالاهای مربوط به انرژی خورشیدی هستید پس هدفون بی سیم Soltronix Headphone Radio مناسبترین چیز برای شماست.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از Coolest Gadgets، برای اینکه بتوانید محبوبترین آهنگهای شبانه پایگاه های رادیویی مختلف را گوش دهید نیازی نیست تمام روز را هدفون به سر زیر آفتاب سووزان بایستید!
هدفون بی سیم Soltronix Headphone Radio دارای فناوری فیلم خورشیدی است بدین معنی که در یک فیلم (غشاء) خورشیدی در قسمت بالایی هدفون تعبیه شده است که باتری داخلی Ni-MH AAA را که در هر یک از گوشی ها تعبیه شده اند را شارژ می کند.
با نزدیک شدن فصل تابستان این وسیله مورد پسند جوانان یقینا به یکی از پرکاربردترین ابزار مورد استفاده در بیرون از خانه تبدیل می شود.
آزمایش های انجام شده برروی این هدفون نشان داده است که تنها با 4 ساعت قرار گرفتن در مجاورت آفتاب صبح، شارژ باتری های آن 19 ساعت پخش موسیقی را جوابگو هستند.
قابلیت شارژ مجدد باتریهای این هدفون آن را یک وسیله توانمند و سازگار ساخته است به طوریکه با قرار گرفتن هدفون در مجاورت پنجره و هوای ابری نیز شارژ می شوند و فقط تکمیل فرآیند پر شدن باتری با سرعت کمتری صورت می گیرد.
کیفیت صدای این هدفون بی سیم وابسته به موجهای رادیویی AM/FM که دریافت می کند متفاوت است.
با پرداخت فقط 49.95 دلار می توانید یکی از این هدفونهای بی سیم خورشیدی را داشته باشید.

/ 0 نظر / 24 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.