آندروید ازسیستم عامل آیفون پیشی گرفت

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از IT World، خبرهای خوب برای آندروید اینکه این هفته به طرفدارانش به میزان قابل توجهی افزوده شده است. به گزارش بزرگترین شبکه تبلیغات موبایل AdMob حدود 46% جریان ترافیک اگهی تبلیغات موبایل که از طریق شبکه تبلیغاتی AdMob در طی مارس 2010 انجام گرفته است مربوط به ابزار و دستگاههای آندروید می باشد، این در حالیست که ترافیک آیفون تنها 39% گزارش شده است.
AdMob آگهی های تبلیغاتی برای بیش از 18000 وب سایت و برنامه کاربردی در سرتاسر جهان فراهم می کند، آن اطلاعات بدست آمده از درخواست، تعداد دفعات کلیک بر روی یک واژه کلیدی خاصImpression،..را دریافت، ذخیره و سپس تحلیل می نماید. گزارش این هفته این شرکت به اکوسیستم موبایل و گرایشات آن اختصاص داشت.
بیشترین آمار ترافیک سایت مربوط به محصول آندروید عرضه شده توسط شرکتهای به ترتیب Motorola Droid، HTC Hero، Dream&Magic به ترتیب با 32%، 11% و 11% می باشد. شرکت Nexus One تنها 2% حجم این ترافیک را به خود اختصاص داد.
در رابطه با ورژن آندروید، Android 1.5 با 38% در راس قرار دارد، Android 2.0/2.1 دارای 35% ترافیک و Android 1.6 دارای 26%ترافیک می باشد

/ 0 نظر / 16 بازدید