جدیدترین مجموعه آموزشی ویندوز 7 در راه بازار

جدیدترین نسخه از نرم افزارهای آموزشی شامل آموزش الکترونیک سیستم عامل ویندوز 7 که دارای قابلیتها و امکانات جالبی نیز می‌باشد از ماه آینده روانه بازار می‌شود. 

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از فارس، عمدتاً اکثر کاربران در حد رفع نیاز خود سعی در یادگیری نرم افزارها می کنند و علاقه ای به یادگیری تمامی قابلیتهای این دست از نرم افزارها ندارند. این در حالی است که آنها از این موضوع غافلند که یادگیری تمامی قابلیتهای یک نرم افزار تا چه اندازه می تواند موجب تسهیل موارد مورد نیازشان باشد. 

عده ای از این کاربران مشکلاتی از جمله نداشتن زمان کافی برای رفتن به کلاسها را بهانه می کنند که به لطف عرضه نسخه های آموزشی الکترونیکی بر روی لوح فشرده، این مشکل نیز تا حدود زیادی مرتفع شده است. این نوع از آموزشها به لطف بهره گیری از محیط شبیه سازی شده و پویا، اصولا تاثیری بهتر و ماندگارتر در خاطر کاربر دارند. 

در میان نرم افزارهای موجود، شاید بیشترین کم لطفی متوجه سیستم های عامل، به خصوص نسخه های جدید سیستم عامل شده باشد. بسیاری از کاربران به صرف دانستن امور ابتدایی و کاربردی سیستم عامل، احساس تسلط بر آن را دارند و به بسیاری از قابلیتها و امکانات وسیع سیستم عاملهای امروزی بی اطلاع هستند. 

پرند در راستای ترویج فرهنگ یادگیری و استفاده از کلیه امکانات نرم افزارهای کاربردی، جدیدترین نسخه از نرم افزارهای آموزشی شامل آموزش الکترونیک سیستم عامل ویندوز 7 که دارای قابلیتها و امکانات جالبی نیز می‌باشد را از ماه آینده روانه بازار می‌کند. 
در این نسخه آموزشی، علاوه بر آموزش قابلیتهای این سیستم عامل، امکان نصب کامل آن به صورت مجازی نیز فراهم شده است که به طور کامل تمامی مراحل نصب این سیستم عامل را برای کاربر شبیه سازی می کند و کاربر پس از استفاده از این نرم افزار آموزشی به سادگی قادر خواهد بود که این سیستم عامل را نصب کند. ضمن اینکه در پایان مباحث آموزشی، امتحان عملی و تستی نیز برای کاربر فراهم شده است تا بتواند میزان یادگیری خود را محک بزند.

/ 0 نظر / 24 بازدید