مدل جدید کامپیوترهای all-in-one ساخت کمپانی hp

به گزارش سرویس سخت افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از BBC، کمپانی hp اخیرا جدیدترین کامپیوتر all-in-one خود را با نام Envy به بازار عرضه کرده است. این کامپیوتر نمونه ای از پیشرفته ترین مدلهای ساخت این کمپانی بوده و دارای صفحه نمایشی ۲۳ اینچی است.

هر چند در نگاه اول شاید به نظر نرسد که این مدل جدید دارای ویژگیهای خاصی است و معیارهای لازم برای قرار گرفتن در لیست کامپیوترهای پیشرفته را دارا است اما چیزی که کامپیوتر Envy را از مدلهای قبلی HP مجزا می کند طراحی بسیار نازک آن است.

کمپانی HP پیش از این کامپیوتر all-in-one مدل Pavilion را نیز عرضه کرده بود که این مدل نیز دارای صفحه نمایش ۲۳ اینچی است. قیمت کامپیوتر all-in-one مدل Envy از ۹۴۹ دلار شروع می شود.

این کامپیوتر دارای صفحه نمایشی با کیفیت ۱۰۸۰P است همچنین از پردازنده نسل سوم کمپانی اینتل موسوم به Ivy Bridge بهره می برد. از دیگر ویژگیهای این کامپیوتر می توان به TV Tuner، پخش کننده Blu-ray و همچنین هارد ۲ ترابایتی اشاره کرد.

این کامپپیوتر همچنین دارای پورت HDMI است که قابلیت پشتیبانی از کنسول های بازی را نیز برای این محصول فراهم کرده است. مانند بسیاری از محصولات کمپانی HP این کامپیوتر نیز دارای ویژگی Beats Audio می باشد.

/ 0 نظر / 16 بازدید