آشنایی با SpeedDate.com

شما هم از تنهایی خسته شده اید؟
برنامه کاربردی Speed Date به یاری شما آمده است تا با یک اجرای ساده بر روی iPad شما را از تنهایی درآورد.
SpeedDate.com سایت دوستیابی آنلاین است که برای مرتبط نمودن شما با افرادی که در ناحیه شما مناسب دوستی می باشند را شناسایی و به شما معرفی می کند.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از IT World، افراد می توانند از طریق ارسال پیام کوتاه، گفتگوی متنی یا ویدئویی یا مکالمه صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.
برنامه SpeedDate که برای iPad طراحی شده است دقیقا همانند نمونه اولیه طراحی شده برای iPhone می باشد.
این برنامه این امکان را به شما می دهد تا به دنبال فرد و گزینه منسب خود فایل ها و تصاویر موجود در این سایت را جستجو و مرور نمایید و بلافاصله در حین راه رفتن و کار با iPad خود با فرد مورد نظرتان آشنایی و ارتباط داشته باشید.
این جستجو را می توان بر اساس موقعیت و یا واژگان کلیدی خاص انجام داد، این برنامه امکان جستجوی دقیق تر افراد را بر اساس ویژگی های خاص ظاهری و فیزیکی مانند تیپ فیزیکی، رنگ مو، نژاد یا برخی شاخصه های اجتماعی مانند سطح تحصیلات یا تعداد فرزندان را ممکن می سازد.
در این سایت دوستیابی و همسریابی خانم ها را قدرت و تعداد گزینه های بیشتری را برای انتخاب دارند از اینرو زمانی که فردی بتواند فرد مورد نظر خود را پیدا کند به راحتی با ارسال ایمیل به آدرس فرد مورد نظر خود او را از علاقه خود به آشنایی آگاه می سازد.
دانلود SpeedDate برای iPad رایگان می باشد و با تمامی نسخه های iPad که سیستم عامل 3.2 آیفون را بر روی خود دارند سازگار است.

/ 0 نظر / 23 بازدید