ارائه‌ی بسته‌های جدید GPRS همراه اول

به دنبال کاهش 50 درصدی تعرفه سرویس GPRS همراه اول، بسته‌های جدید اینترنت همراه اول این اپراتور نیز ارائه شد. به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از ایسنا، روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد که ‌مشترکان همراه اول می‌توانند از روش‌های پرتال و پیامک از بسته‌های رویایی اینترنت همراه استفاده کنند.
طبق این گزارش شماره پیام کوتاه جهت فعال‌سازی سرویس GPRS همراه اول 8088 بوده و مشترکان جهت فعال‌سازی پیامکی بسته‌های رویایی اینترنت همراه، باید به شماره 8080 یک پیامک بدون متن ارسال کنند. هم‌چنین جهت فعال‌سازی اینترنتی بسته‌ها، پس از ورود به پرتال همراه اول به نشانی http://www.mci.ir و ثبت شماره تلفن و انتخاب نوع بسته پیشنهادی، پیامکی دریافت خواهند کرد که درصورت ارسال یک پیامک بدون متن به شماره مذکور، استفاده از بسته ثبت نام شده تایید خواهد شد.
بنا بر این گزارش خدمات GPRS همراه اول در چهار بسته رویایی ارائه شده که در تمامی آن‌ها حجم دانلود نامحدود است. بسته اول 24 ساعته و به قیمت 10 هزار ریال، بسته دوم هفت روزه و به قیمت 50 هزار ریال، بسته سوم یک ماهه و به قیمت 100 هزار ریال و بسته چهارم یک ماهه از ساعت 23 تا 8 و به قیمت 30 هزار ریال در نظر گرفته شده است. بنا بر اعلام برای استفاده از این بسته‌ها، فعال‌سازی سرویس GPRS ضروری است و اعتبار بسته به دوره بعد انتقال نمی‌یابد. همچنین در سیم‌کارت‌های اعتباری با خرید هر بسته، مبلغ بسته از اعتبار مشترک کسر می‌گردد و در سیم‌کارت‌های دائمی با خرید هر بسته، مبلغ بسته در صورت حساب همان دوره منظور می‌شود.طبق این گزارش بعد از غیر فعال شدن بسته‌ها (اتمام مدت زمان بسته‌های خریداری شده) سرویس اینترنت همراه اول فعال بوده و با تعرفه‌های جاری (زمان Peak از 8 تا 23 معادل هشت ریال و زمان off Peak از ساعت 23 تا 8 و روزهای تعطیل رسمی معادل دو ریال) محاسبه می‌گردد. بر اساس این طرح در هر زمان فقط می‌توان از یک بسته استفاده کرد و در خواست فعال‌سازی بسته جدید موجب لغو بسته جاری و پرداخت هزینه مجدد می‌شود.

/ 0 نظر / 16 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.