معامله IBM و AT&T بر سر...؟

شرکت IBM یکی از شرکتهای بازرگانی زیر مجموعه AT&T موسوم به Sterling Commerce را که سازنده نرم افزار داده ها تجاری business-to-business می باشد به قیمت تقریبی 1.4 میلیارد دلار خریداری نمود. 
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از IT World، توانایی ها و قابلیتهای این شرکت در ترکیب با میان افزار(Middleware) و سایر محصولات تحلیلی IBM به این شرکتها کمک خواهد کرد تا نسبت به چالشها و کشمکش های عرصه تجارت و فناوری قوی تر و با کارآیی بیشتری حضور یابند. 
پلتفرم Sterling Commerce در امر مبادله اسناد و سایر اطلاعات کمک شایانی می کند و همچنین سبب اتحاد و هماهنگی فرآیندهای تجاری با یکدیگر می گردد. 
از آنجایی که Sterling Commerce در بخشهای مختلف مالی، توزیع، تولید و سایر صنایع دارای رقم تقریبی 18000 مشتری می باشد، IBM با خرید این شرکت سهم بازار و فناوری را از آن خود نموده است. 
با پیوستن Sterling Commerce به IBM پس از عقد قرارداد تعداد 2500 نفر از کارکنان و کارمندان این شرکت نیز به بخش WebSphere شرکت IBM خواهند پیوست. 
IBM این شرکت را بر مبنای نتایج تجارت و سطح رضایت مشتریان این شرکت در مقایسه با رقبای آن انتخاب نموده است. 
IBM به هدف دستیابی به فضای تجارت B2B و سهم بازار و جذب مشتریان این شرکت و پشتیبانی از مشتریان خود مبادرت به خرید و آوردن فناوری Sterling در فعالیتهای خود نموده است. 

/ 0 نظر / 31 بازدید