استحکام پیوند یاهو و فیس بوک

یاهو و فیس بوک با ارائه عملکردهای جدید مانند مشاهده و به اشتراک گذاری اطلاعات بین هر دو سایت همکاری گسترده خود راجهت غلبه و ظهور قدرتمند در میدان رقابت سایتهای اجتماعی قوت بخشیدند.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از CNET، کاربران هر دو سایت یاهو و فیس بوک به زودی خواهند توانست جریانی از بروز رسانی های فیس بوک را از دوستانشان طریق "News feed" که بر روی Yahoo Mail و Yahoo.com قابل دسترسی است، مشاهده نمایند.
این تغییرات بدین معنی است که کاربران سایتهای یاهو با سهولت بیشتری قادر به مشاهده آنچه که آنها بر روی سایتهایشان مشاهده می کنند، خواهند بود. به عنوان مثال زمانی که فردی عکس هایی را بر روی سایت Flickr قرار می دهد خواهد توانست همان تصاویر را بر روی یاهو نیز مشاهده نماید.
به علاوه اینکه یاهو در نظر دارد سرویس Yahoo Profiles را که همانند یک شبکه اجتماعی عمل می کند را فعال نماید. این سرویس بدین منظور طراحی شده است تا به کاربران اجازه دهد اطلاعاتی پیرامون خود را به پستهای سایر کاربران ارسال نمایند.
سرویس جدید دیگری توسط یاهو عرضه خواهد شد با نام Yahoo Pulse که سازگار و هماهنگ با گزینه ها و تب های شبکه اجتماعی مختلف عمل خواهد کرد. این ویژگی امکان انجام تنظیمات امنیتی مربوط به کاربر را با سهولت و سرعت بیشتری مقدور می سازد.
در ماه دسامبر بود که یاهو از همکاری بیشتر با فیس بوک خبر داد که این ترکیب ویژگی ها و خدمات بین یاهو و فیس بوک سرویس هایی مانند Mail، News، Sports و Finance را در بر خواهد گرفت.

/ 0 نظر / 29 بازدید