دل، رقیب جدی سیسکو می شود.

دل با خرید Force 10 با یک قیمت افشاء نشده رقابت جدی ای را با سیسکو آغاز خواهد نمود. 

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از Ciol،دل با خرید شرکت Force 10 Networks مسیر خود را برای کسب جایگاه دومی بزرگترین سازنده کامپیوتر در جهان باز خواهد دید. 

Force 10 یک شرکت شبکه پایگاه داده می باشد که سوییچرها و روترهای اترنت را می سازد و بر سرویس دهی به بزرگترین شرکت های رسانه های اجتماعی نظیر فیس بوک و زینگا و همچنین غولی همچون گوگل می پردازد. 

دل با بدست آوردن شرکت Force 10 البته با یک قیمت افشاء نشده به رقیب جدی برای سیسکو تبدیل می شود. 

تاکنون سیسکو رقیبان کوچکی همچون شرکت های شبکه ای مانند جونیپر، Networks، Check Point Software Technologies، F5 Networks و Riverbed Technology Inc داشته است. 

/ 1 نظر / 31 بازدید
پایگاه خبری سبد نیوز (www.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.com)

ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی پایگاه خبری سبد نیوز پس از ماه ها تحقیقات آکادمیک و میدانی به این نتیجه رسید که تنها در سه حوزه فرهنگ و هنر ، اقتصاد و فن آوری اطلاعات اخبار و رویدادهای گوناگون را از ده ها خبرگزاری ، روزنامه ها، سایت ، شبکه های ماهواره ای و... جمع آوری کند و در بخش ها و زیر مجموعه های تخصصی در اختیار علاقمندان بگذارد. چناچه شما نیز همچون هزاران کاربر دیگر دغدغه هایی از جنس هنری ، اقتصادی و یا آی تی دارید با ما همراه شوید و در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار این پایگاه را در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشید، کد اخبار سبد نیوز را از آدرس زیر در وبلاگ خود کپی کنید: http://w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.c‌o‌m/links.php با تشکر پایگاه خبری سبد نیوز w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.‌c‌o‌m i‌n‌f‌o‌@‌s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s‌.‌c‌o‌m

Whoops, looks like something went wrong.