چاپگرها صاحب پست الکترونیک می‌شوند

ه گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از فارس، این شرکت کالیفرنیایی میکروتراشه و نرم‌افزار جدیدی را به تمام مدل‌های چاپگرهای خود افزوده است تا امکان اتصال آن‌ها به اینترنت فراهم شود.
هدف اچ‌پی از این اقدام این است که کاربران بتوانند در هر مکانی که هستند، صفحات مورد نظر خود را از طریق پست الکترونیکی برای چاپ ارسال کنند که این فرآیند به هیچ گونه نرم‌افزار تخصصی برای تلفن‌های همراه یا دیگر دستگاه‌های الکترونیکی نیاز ندارد.
"ویومش جاشی " مدیر مرکز تولید چاپگر در شرکت اچ‌پی گفت: از این پس هر یک از چاپگرهای ما یک آدرس پست الکترونیکی خواهند داشت. این فرآیند می‌تواند نحوه ارتباط کاربر با چاپگرها را به طور کامل تغییر دهد.
شرکت اچ‌پی پیش‌بینی کرده که تا پایان سال 2011 میلادی ده‌ها میلیون دستگاه چاپگر جدید خود مجهز به سیستم اتصال به اینترنت و پست الکترونیکی را در سراسر دنیا به فروش خواهد رساند.
شرکت گوگل در این پروژه با اچ‌پی فعالیت می‌کند و بر این اساس کاربران در چاپگرهای جدید اچ‌پی به صورت مستقیم به Google Docs ،Photos و Calendar دسترسی دارند و به راحتی می‌توانند اطلاعات مدرج در آن‌ها را روی کاغذهای چاپ شده در اختیار بگیرند.

/ 0 نظر / 25 بازدید

Whoops, looks like something went wrong.